Hizmetlerimiz

Alya fotoğraf stüdyosu fotoğrafçılığın birçok dalında profesyonel hizmet vermektedir...

Düğün Hikayesi

Düğün hikayesi tarzında yaptığımız çekimlerde düğün öncesi, düğün anı ve düğün sonrasını kapsayan fotoğraflar ve videolardan oluşan içerikler bulunur. Çekim sonucu oluşturacağımız video filmi ve albüm evliliğiniz boyunca süren bu 3 sürecide kapsayacaktır.

Dış Mekan Çekimleri (Outdoor Wedding)

İstekleriniz doğrultusunda size uygun bir konsept oluşturarak nikah, düğün ve diğer tüm organizasyonlarınız için profesyonel ekibimizle seçtiğimiz dış mekanlarda orjinal ve kaliteli fotoğraflar çekmekteyiz.

Dış Mekan Kapalı Alan Çekimleri

Dış mekan kapalı alan çekimlerinde dekorasyonu yaratıcı konseptlere sahip olan otel, saray, müze gibi alanları kullanıyoruz. Tarzınıza en uygun çekimler için konsept mekanlar seçerek çekimlere başlıyoruz.

Düğün Öncesi Fotoğrafları (Save the Date)

Düğün öncesi yaptığımız bu çekimlerde kendinizi rahat hissettiğiniz kıyafetlerinizle, size özel olan mekanlarda, evlilik tarihinizin ve isimlerinizin yazılı olduğu panolarla bir kosept oluşturarak eğlenceli fotoğraflar çekmekteyiz.

Düğün Sonrası Fotoğrafları (Trash the Dress)

Fotoğraf çektirmeye doyamayan ve “ben daha eğlenceli, çılgın fotoğraflar istiyorum” diyen çiftlerimiz için uyguladığımız bu çekimlerde tek ihtiyacımız çılgın bir çift.

Ürün - Reklam

Ürünlerinize ait fotoğraflara ihtiyacınız var ise ürünün niteliğine göre farklı koşullarda, ürünü en iyi yansıtacak şekilde detaylı fotoğraf çekimleri yapıyoruz. Çekimlerimizde arkaplan ceya dekupe seçeneği isteğinize bağlıdır.

Kurumsal Davet - Toplantı

Kurumsal davet ve toplantı gibi organizasyonlarınızda, organizasyon süresince detay ve grup fotoğrafları çekiyoruz. İsteğinize bağlı olarak video, video montaj, intro, jenerik ve tanıtım filmi hazırlama hizmetleride veriyoruz.

Davet - Parti

Davet ve parti gibi organizasyonlarınızda isteğinize yönelik bireysel ve grup fotoğrafları ve video çekimleri gerçekleştiriyoruz. Davet boyu ortamın atmosferini en iyi şekilde yansıtan fotoğraflar çekiyoruz.

Yemek - Restaurant

İster restaurantınıza ait tanıtım fotoğrafları isterseniz menü, katalog ve broşür gibi basılı medyalarda kullanmak üzere yemeklerinizin detaylı fotoğraflarını çekiyoruz.

Otel - Mekan

Reklam ve tanıtımlarınızda kullanmak üzere iç ve dış çekimler yapıyoruz. Ayrıca 360 derece sanal mekan gibi hizmetlerle birlikte, video ve tanıtım filmide hazırlıyoruz.

Çekim Arkası

Düğün ve nişanınızda, çekimler sırasında yaşanan anları fotoğraflayarak, ne kadar zaman geçerse geçsin o özel günü tüm detaylarıyla hatırlamanızı sağlıyoruz.

Model - Cast

Reklam ajansları ve seçmeler için, tarzınızı en iyi yansıtan fotoğrafı elde edene kadar yaptığımız bu çekimler sonucu sizi en iyi yansıtan fotoğraflara sahip olacaksınız.